Ať už hledáte akční kameru pro sportovní záběry, zaznamenání adrenalinových zážitků, nebo společníka na vašich outdoorových výletech, jste na správné adrese. Naše víceúčelová kamera ENERGYLINE splní všechny vaše požadavky na výbornou.

Integrovaný LCD display o rozměru 1,5“ vám dává možnost prohlédnout si video ihned po natočení. Pokud chcete zjistit, co právě natáčíte, uvítáte funkci „Live view“ (zobrazení aktuálního záběru kamery na displeji).

S naší kamerou nemusíte být profesionální kameramanem. Díky kombinaci širokého úhlu záběru 170° a rozlišení videa Full HD 1920 * 1080p vám žádný detail neunikne. Nebojte se natáčet i v horších světelných podmínkách. Kvalitní a plynulý záznam videa spolehlivě zachytí obrazový senzor Aptina AR0330 spolu se stabilizátorem obrazu. Výkonný procesor Novatek NT96655 zpracovává obrazová data a ukládá je na paměťovou Micro SD kartu o kapacitě až 32 GB (4hodiny a 50 min záznamu videa v plném rozlišení). V případě potřeby přiblížení záběru lze využít funkci 4x zoom.

Kamera zvládá zachytit širokoúhlé fotografie v rozlišení 12 Mpx v několika režimech snímání (jednotlivé snímky, sekvenční fotografování, samospoušť, časosběrná fotografie). Při fotografování lze použít klasické funkce, jako jsou detekce obličeje, úsměvu nebo 4x zoom. Potěší i možnost nastavení druhu světla v módech žárovka, zářivka, denní světlo.

Vysokokapacitní baterie umožňuje nepřerušovaně natáčet po dobu až 80 minut.

Kamera ENERGYLINE obsahuje Wi-Fi modul, který usnadňuje její ovládání. Pomocí aplikace v mobilním telefonu můžete vzdáleně provádět nastavení kamery, spouštění nahrávání, zobrazit si aktuální pohled, či stahovat pořízené snímky do telefonu. Tuto funkci oceníte v situacích, kdy máte kameru uchycenou na helmě, nebo na nedosažitelném místě. Nemusíte pak helmu sundávat a kontrolovat zda kamerka nahrává. Stačí si vše ověřit na displeji telefonu.

Přes USB 2.0 port lze snadno snímky a videa nahrát do počítače. Díky HDMI výstupu si můžete své snímky či videa ihned prohlédnout ve vysokém rozlišení na velké obrazovce.

Jednoduché, přehledné a intuitivní ovládání společně s menu v českém jazyce usnadňuje a hlavně urychluje komukoliv nastavit kameru na požadované hodnoty.